Verdere procedure inschrijving OV4 Type 9 1A

vrijdag, mei 10, 2019 0:00

Procedure inschrijving OV4 Type 9 1A

  
Op maandag 13 mei 2019 ontvang je in de late namiddag een mail met het resultaat van jouw aanmelding. Kreeg je kind een plaats toegewezen in onze school, dan kan je onze school contacteren om een afspraak te maken voor inschrijving. 
Let op! Het versturen van de mails met de resultaten kan enige tijd in beslag nemen. 
 
Vanaf 15 mei 2019 kan er ingeschreven worden op de school tot en met vrijdag 7 juni 2019 na afspraak.
Om een afspraak te maken kan je bellen naar het schoolsecretariaat op het telefoonnummer 09 210 01 50 en vragen naar Ruth Cattoir.
 
Welke documenten zijn nodig voor inschrijving:
 
- Mail waarin het resultaat = toegangsticket voor onze school vermeld staat
- Een identiteitsbewijs van je kind (ISI+ kaart, KIDS-ID, briefje mutualiteit) waar een kopie van wordt gemaakt.
- Een officieel document opgemaakt vanuit het CLB met vermelding OV4 type 9 (klik hier voor een voorbeeld).
- Getuigschrift basisonderwijs (als dit al kan meegegeven worden vanuit de huidige school)
 
Opgelet: wie niet inschrijft tussen woensdag 15 mei 2019 en vrijdag 7 juni 2019 verliest de plaats in de school die je kind kreeg toegewezen.  
 
Wachtlijst 
Ontvang je op 13 mei 2019 geen toewijzing/geen ticket voor scholen van jullie voorkeur dan komt je kind automatisch op de wachtlijst van die scholen te staan. In de mail die je ontvangt kun je zien op welke plaats je kind op de wachtlijst staat. Als dit onze school is en er komt later een plaats vrij dan zullen wij automatisch contact opnemen met jullie om een afspraak te maken voor inschrijving. 
 
Vrije plaatsen
Heb je niet online aangemeld of heb je op 13 mei geen plaats toegewezen gekregen, dan kun je je zoon of dochter rechtstreeks inschrijven in een school met nog vrije plaatsen en dit vanaf woensdag 15 mei 2019. Hou er wel rekening mee dat er op dat moment al heel wat plaatsen toegekend werden.  Op https://meldjeaansecundair.gent.be kun je onder de rubriek 'vrije plaatsen' vanaf 13 mei 2019 van elke school zien of er nog plaats is. 
 
 

Contact

tel: Ruth Cattoir, 09 210 01 50

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.